התקשרי ל - 1800-500-400 או הזמיני באתר בקלות ובמהירות

שאלות ותשובות

אני מעוניינת להזמין

מה זה NEWA

NEWA היא טיפול אנטי-אייג'ינג מתקדם למיצוק העור והפחתת קמטים לשימוש ביתי פשוט ונוח. EndyMed NEWA™, הוא מכשיר באישור ה-FDA (מנהל התרופות והמזון האמריקאי) שנמכר ללא מרשם לשימוש ביתי, המיועד לטיפול לא חודרני של קמטים בדרגה קלה עד בינונית בקרב נשים בעלות סוג עור Fitzpatrick Skin Types I-IV.

איך NEWA עובד?

קולגן ואלסטין הם חלבונים חיוניים לעור, אשר מעניקים לו את צורתו ותומכים בהרמתו. סיבי הקולגן אחראים על חוזק העור והטונוס שלו. סיבי האלסטין מאפשרים לו גמישות ויכולת מתיחה. NEWA, בעזרת טכנולוגיית 3DEEP מבית EndyMed, מחדירה אנרגיה (באופן מבוקר) עמוק אל תוך רקמות העור, ממריצה את התהליך הטבעי של ייצור קולגן ואלסטין חדשים ובריאים יותר.

במה שונה NEWA מקרמים אחרים?

מוצרים קוסמטיים לטיפוח העור אפקטיביים בפעולתם על האפידרמיס, השכבה החיצונית של העור. NEWA, לעומת זאת, מחדירה אנרגיה עמוק אל תוך שכבות העור שבהן נוצרים סיבי קולגן ואלסטין, ובכך מעודדת ייצור טבעי של סיבים חדשים.

האם אני יכולה להמשיך להשתמש במוצרי טיפוח העור האחרים שלי בזמן הטיפול ב-NEWA?

כן, במהלך הטיפול ב-NEWA את יכולה להמשיך ולהשתמש כרגיל בתכשירי טיפוח למטרות שונות, ביניהן ניקוי והענקת לחות לעור הפנים.

האם NEWA בטוחה לשימוש?

בהחלט. NEWA משתמשת בטכנולוגיית 3DEEP שהוכחה במחקרים קליניים ואושרה על ידי ה-FDA. היא נמצאת בשימוש ומומלצת על ידי רופאי עור מובילים ברחבי העולם.

האם NEWA מתאים לכל סוגי העור?

כן, טכנולוגיית 3DEEP הוכחה כבטוחה לכל סוגי העור.

האם NEWA נבדק על ידי רופאי עור?

כן. מערכת חידוש והצערת העור של NEWA היא טיפול מהפכני לשימוש ביתי שמשתמש בטכנולוגיה מקצועית (3DEEP®) שיעילותה כבר הוכחה בעשרות אלפי טיפולים למיצוק עור שבוצעו על ידי רופאי עור בכל העולם.

באיזו תדירות אני יכולה להשתמש ב-NEWA?

כדי למקסם את תוצאות הטיפול ב-NEWA מומלץ לבצע סדרת טיפולים מלאה במשך 3-5 פעמים בשבוע לתקופה של חודש. בתום החודש הראשון, מומלץ להמשיך בשמירה על התוצאות על ידי שימוש במכשיר בין פעם לשלוש פעמים בשבוע.

האם אני יכולה לטפל באותו אזור יותר מפעם אחת בסשן?

אין להשתמש בתכשיר על אותו אזור יותר מ-4 הדקות המומלצות ביום. הוכח כי 4 דקות הן הזמן המדויק שלוקח להגיע לרמת החימום הדרושה תוך הגנה על עורך. יש להימנע מטיפול יתר.

האם אני יכולה להשתמש ב-NEWA על אזורים נוספים בגוף מלבד הפנים?

NEWA פותחה, עוצבה ונבדקה במיוחד עבור טיפול בעור הפנים.

האם אפשר להשתמש ב-NEWA מסביב לעיניים?

אל תשתמשי בתכשיר על עינייך, באזור העפעפיים או קרוב לגבול עצמות העיניים. את יכולה להשתמש ב-NEWA על עצמות הלחיים העליונות, כפי שמוסבר במדריך של NEWA.

מה אורך החיים הצפוי של ה-NEWA שלי?

המכשיר תוכנן לעבוד שנים רבות, והספקו תלוי בתדירות השימוש ובכמות אזורי הטיפול בכל פעם. יתרון המכשיר על פני טיפולים מקצועיים חלופיים הוא שאת יכולה להשתמש בו שוב אחרי שהתוצאות דהו, ולכן מדובר בהשקעה אמיתית לטווח ארוך.

האם טיפולי NEWA כואבים?

הטיפול ב-NEWA הוא נטול כאבים לחלוטין, זאת הודות למיקוד האנרגיה ישירות בדרמיס, השכבה העמוקה של העור שלך. טיפולי NEWA מעניקים לך תחושה חמימה ונעימה.

האם אפשר להשתמש ב-NEWA על כוויית שמש?

אפשר לטפל ב-NEWA על עור שזוף. עם זאת, אם עורך נשרף והוא אדום ורגיש, הימנעי משימוש בתכשיר עד שתעבור האדמומיות ותיעלם הרגישות.

האם אני יכולה להשתמש ב-NEWA אם יש לי עור מבוקע?

אין להשתמש ב-NEWA על עור פצוע, כואב, בעל שלפוחיות או בכל מצב עור לא רגיל.

האם אני יכולה להשתמש ב-NEWA אם יש לי אקנה/פצעים (רוזציאה) או מחלות עור אחרות?

השימוש ב-NEWA מיועד להחייאת העור. אל תשתמשי ב-NEWA לטיפול במחלות עור כגון אדמומיות, אקנה, שומות, יבלות, פצעים פתוחים, נגע סרטני או כל בעיה בעור.

האם אני יכולה להשתמש ב-NEWA אם יש לי אקנה, אקזמה או בעיות עור אחרות?

אין להשתמש ב-NEWA על עור פגום. במקרים כאלו מומלץ להתייעץ עם רופא עור לפני כל שימוש בתכשיר.

מה זו טכנולוגיית 3DEEP®?

3DEEP® היא טכנולוגיה שמשתמשת בגלי רדיו (RF) למיצוק העור. מדובר בדור הבא של טכנולוגיות RF למיצוק, הרמה והצערה מקצועית של העור, כמו גם טיפולי RF להפחתת קמטים.
הטכנולוגיה משתמשת בחימום העדין - אפקט טבעי ובטוח שנובע מגלי הרדיו – כדי להעביר אנרגיה למיקום המדויק שבו היא נדרשת, עמוק אל תוך רקמת העור, במטרה להגביר את ייצור הקולגן.
בטיפולי השבת נעורים לעור הפנים, הודות לשימוש מבוקר במערך אלקטרודות הפועל בתזמון מושלם, האנרגיה מועברת באופן נקודתי ומדויק ובעוצמה הנכונה לשימוש בטוח ואופטימלי של גלי רדיו.
האנרגיה של גלי הרדיו במכשור לטיפול עור הפנים מכוונת באופן אנכי עמוק אל תוך רקמת העור, כך שלא נוצרת בעיית חימום יתר ואין חשש מנזק על פני העור. טכנולוגיית 3DEEP RF להרמת העור שומרת על פני העור קרים באופן יחסי, בזמן שהיא משיגה את החימום הנדרש בשכבות העמוקות של העור כדי למקסם ייצור של קולגן חדש.

האם עליי להיזהר מחשיפה לשמש בזמן השימוש ב-NEWA?

תמיד מומלץ להגן על עורך כשאת יוצאת אל השמש. הטיפול להרמת העור של NEWA לא יגרום לעורך להיות יותר רגיש לאור מכפי שהוא ללא הטיפול, כך שהוא לא מהווה שיקול בנושא החשיפה לשמש. עם זאת, מכיוון שחשיפת יתר לאור השמש עלולה לגרום לרפיון העור - זכרי להיות זהירה בשמש ולהגן על עורך.

אני יכולה להשתמש ב-NEWA על המצח שלי?

NEWA אינה מיועדת לשימוש באזור המצח, ולכן התוצאות עלולות להיות חלקיות.

מתי אני יכולה לצפות לתוצאות נראות לעין?

מיד לאחר הטיפול הראשון ,תרגישי כי עורך נראה מתוח יותר, בריא וקורן. לאחר 4 שבועות כבר תוכלי להבחין בתוצאות שילוו אותך לטווח ארוך: הפחתה ניכרת בקמטים ובקמטוטים ועור מוצק במרקם חלק יותר.

האם אני יכולה להשתמש ב- NEWA בזמן מילוי או הזרקת בוטוקס?

כן, את יכולה להשתמש ב- NEWA שבועיים לאתר הזרקה או מילוי בוטוקס

האם אני יכולה להשתמש ב-NEWA בזמן השימוש ב-RETIN A?

כן, את יכולה להשתמש ב-NEWA. מרחי את הקרם (רטין A) לפחות שעה אחרי השימוש ב-NEWA.

האם אני יכולה להשתמש ב-NEWA אם יש לי שתלים ממתכת בחלל הפה?

החום שמיוצר ב-NEWA חודר עד ל-3 מ"מ בתוך רקמת העור. לכן אין שום סיכון של חימום או פגיעה בשתלי מתכת בפה.