התקשרי ל - 1800-500-400 או הזמיני באתר בקלות ובמהירות

מדיניות הפרטיות

אתר האינטרנט newaisrael.co.il המתמחה בשיווק ובמכירת מוצרי קוסמטיקה לשיקום, טיפוח ומניעת קמטים בעור, מתחייב בזאת לשמור על פרטיות מלאה ולשמירת סודיות בכל הנוגע לכל מידע אשר מגיע לאתר האינטרנט ולצוות שמנהל את האתר וכן כל מי שעוסק בשיווק למול גולשי האינטרנט.

צוות האתר שומר לעצמו את הזכות לבדוק ולהשתמש במידע לשם ניתוח אנאליטי וכן לבדיקת סטטיסטיקות לצורך התייעלות בתוך החברה וכן כדי שנוכל להציע לגולשי האתר מידע חדש ועדכני ולספק לגולשים וללקוחות עזרה תוך יצירת מבצעים חדשים או מוצרים שאנחנו מקדמים.

אתר האינטרנט newaisrael.co.il אינו מוכר, משכיר או מעביר את פרטי הגולשים באתר לגוף שלישי שיש לו עניין בקבלת המידע לגבי השירותים והמוצרים אותם אנחנו מציעים, מוכרים ומשווקים.

החברה נוקטת בכל אמצעי הזהירות הטובים והחדישים ביותר על מנת לשמור על סודיות המידע ופרטיות לקוחותיה. העברת הנתונים באתר מתבצעת בצורה מוצפנת בפרוטוקול מאובטח SSL.

אנו שולחים ללקוחותינו מדי פעם, עדכון לגבי שיפורים ושינויים בשירות וכן מידע מקצועי ומידע נוסף אותו אנו מחשיבים כבעל ערך עבורך. ניתן לבקש בכל עת שלא לקבל עדכונים מסוג זה. בשימושך באתר האינטרנט שלנו, אתה מביע את הסכמתך למדיניות הפרטיות שלנו. שינויים במדיניות זו, אם יחולו, יתעדכנו בעמוד זה.

אתם מוזמנים ליצור קשר בכל זמן ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

מדיניות אחריות

שנתיים של אחריות מלאה

לכל המוצרים הנמכרים באתר שלנו יש אחריות לשנתיים, אם יש בעיה עם המוצר שקנית אנחנו ניקח אחריות מלאה להחזיר אותו לייצרן ולתקנו.

על מנת לתקן את המוצר יש להתקשר לשירות הלקוחות-לתמיכה 04-9995855 ואנו נתאם את פרטי ההחזרה.

רוב היצרנים נותנים אחריות לשנה אחת בלבד, אנו כל כך מאמינים במוצרים שלנו ושמחים להוסיף שנת אחריות - כל מוצר הנקנה באתר שלנו תינתן שנתיים אחריות!!

מדיניות משלוחים וזמני אספקה

האתר הוקם על מנת לאפשר לכל לקוחותינו קניה מכוונת בטוחה, נוחה וקלה.

מחיר המוצר המופיע בסל הקניה באתר כולל מע"מ.

מרגע השלמת הקנייה דרך קבלת אישור על הקנייה מאיתנו, אנו נעשה את כל המאמצים בכדי לשלוח לכם את המכשיר במהירות האפשרית.

אישור ומידע של כל הזמנה נשלח למחלקה הלוגיסטית להמשך טיפול: אריזת המוצר, יצירת קרש עם שליח הדואר והעברתו לרשות הדואר למשלוח.

תהליך זה עלול לקחת בין 24 ל – 48 שעות. אנו שולחים את כל המוצרים שלנו בשירות מהיר מסביב לעולם בימי העסקים – ראשון עד חמישי.

כחלק משירות הלקוחות המצוין שלנו אנו מציעים מדיניות של 120 ימי התנסות עם התחייבות להחזר כספי בניכוי דמי שימוש של 550 ש"ח,

במידה ואת/ה לא מרוצים מהמכשיר, יש ליצור קשר במייל או בטלפון על מנת להסדיר את המשלוח וההחזר הכספי.

נקבל בחזרה את המוצר כשהוא באריזתו המקורית עם כל האביזרים כשהאריזה אינה פגומה.רוב היצרנים נותנים אחריות לשנה אחת בלבד, אנו כל כך מאמינים במוצרים שלנו ושמחים להוסיף שנת אחריות - כל מוצר הנקנה באתר שלנו תינתן שנתיים אחריות!!

הלקוח אחראי להוצאות המשלוח בחזרה.

משלוח חינם בארץ ולכל מקום בעולם

אנו מציעים משלוח חינם ברחבי מדינת ישראל ובעולם.

משלוח חינם בארץ להזמנות של מעל 250 ש"ח. שליח חינם עד הבית.

תמיכה ותיקון המוצרים

אם אתם זקוקים לתמיכה על מנת לתפעל את המוצר שקניתם באתר, אתם מוזמנים לטלפן לשירות לקוחות 04-9995855 או להשתמש ב- "צור קשר" באתר.

במקרה שאתם זקוקים לשירות תיקונים אתם מוזמנים להתקשר לקו התמיכה 04-9995855 או להשתמש ב - "צור קשר" באתר. אנחנו נדריך אותכם איך לשלוח את המוצר לתיקון.

במקרה שיש לכם שאלות כלשהן בנוגע להזמנה או אם תזדקקו לתמיכה כלשהי אל תהססו להתקשר אלינו ואנחנו נטפל בכם בצורה המספקת ביותר.

שעות המענה הטלפוני 09:00-17:00 בימים ראשון-חמישי.

מדיניות ביטולים

ביטול עסקה או החזרת מוצר

במידה ובוצעה רכישה שברצונך לבטל, ניתן לבטל את העסקה. יש לפנות לשירות הלקוחות של החברה באמצעות מייל בלבד. ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת מייל אישור מהחברה המאשר את הבקשה לביטול העסקה.

לאחר קבלת אישור על ביטול העסקה- יש להשיב את המוצר לחברה כאשר עלויות המשלוח חזרה באחריות הלקוח. החזרת המוצר תיעשה כשהוא באריזתו המקורית כולל כל חלקיו בצירוף חשבונית או אישור הקנייה.

במקרה של ביטול העסקה, תחזיר החברה ללקוח את הסכום ששילם עבור המוצר, בניכוי דמי שימוש של 550 ש"ח, לאחר קבלת המוצר הפיזי חזרה במשרדי החברה.

על מנת להבטיח שהמוצר לא ייפגם או יישבר בעת שילוחו חזרה לחברה, יש לארוז אותו באריזתו המקורית. אנו ממליצים לשלוח את המוצר בדואר רשום המאפשר מעקב אחר מיקומו של המוצר בעת השילוח וכן לרכוש כיסוי ביטוחי למקרה שיגרם נזק למוצר בעת השילוח.

לכל שאלה, אי וודאות או הערה אל תהססו להתקשר אלינו בכל זמן.