התקשרי ל - 1800-500-400 או הזמיני באתר בקלות ובמהירות

התוצאות לאחר שימוש ב- NEWA

אני מעוניינת להזמין

כן, זה באמת עובד!

היעילות המפליאה של מערכת NEWA בחידוש העור ובהצערתו מגובה במחקרים קליניים, והוכחה כבר על ידי מאות משתמשות. כולן מצהירות בתוקף שהמערכת באמת ובתמים העניקה לעורן מראה צעיר יותר.

עד שתימצא דרך למנוע את הזדקנות העור, טכנולוגיית הרמת העור של NEWA כאן כדי לעזור לך להרגיש צעירה ויפה יותר, ללא תלות בגיל שלך. מכשיר הצערת העור של NEWA פותח במטרה להפחית באופן דרמטי רפיון בעור, למצק אותו ולהעלים/למזער קמטים. טכנולוגיית ה-3DEEP, בעלת פטנט עולמי ומאושרת על ידי ה-FDA, מזרזת חידוש קולגן באופן מוגן ונטול כאבים, כדי שתוכלי להיראות ולהרגיש לגמרי רעננה, זוהרת ובטוחה בעצמך.

כעת גם לך יכול להיות עור צעיר יותר בעזרת NEWA!

אנחנו ב-NEWA בטוחים שתבחיני בתוצאות בעצמך, ולכן מציעים לך להתנסות במכשיר עכשיו. במידה ולא תהיי מרוצה תוכלי להחזיר את המכשיר בתוך תקופת ההתנסות ולקבל החזר כספי.

לפנייך דוגמאות של 'לפני' ו'אחרי' בקרב משתמשות/נסייניות אמיתיות – את מוזמנת להתרשם בעצמך מה עשה שימוש במוצר במשך חודש- עד חודשיים בלבד (!)

בת 54 - חודשיים מתחילת הטיפול ב-NEWA

הפחתה בקמטים, הרמה של אזור הפנים התחתון, מיצוק העור ושיפור ניכר במרקם.

בת 63 – חודש אחד (!) מתחילת הטיפול ב-NEWA

שיפור משמעותי במרקם העור, צמצום עומק הקמטים, עור קורן ורענן יותר

בת 58 – חודשיים מתחילת הטיפול ב-NEWA

הפחתה ניכרת של קמטי דאגה וקמטים בזוויות הפה (קמטי המריונטה)

רקפת ספיר, בעלתרשת חנויות לעיצוב הבית

"חיפשתי מכשיר שיחזיר את השנים אחורה. המכשיר של NEWA הוא מאוד פשוט לשימוש. כמעט מהשימוש הראשון את מרגישה שמשהו עובד בִּפְנִים, שהעור קורן וצעיר יותר. פשוט תחושה מדהימה."

קלי גנז, 52, מזכירה משפטיתומדריכת מחול אירובי, עיצוב ופילאטיס

"ראיתי שינוי כבר בימים הראשונים.היה לעור סוג של זוהר, כאילו שהגעתי מטיפול פנים קוסמטי, והרגשתי שאני רואה ממש הרמהשל הפנים כלפי מעלה."

חלי עוז, מדריכת כושר,זומבה ופילטיס

"אני מרגישה שכאילו נמתחו לי הפנים למעלה.יותר חיים בעור, פחות עייפות.החמיאו לי שאני נראית נפלא ושאלו מה עשיתי.עניתי: הרבה ספורט...וניואה."

הרופאים ממליצים

"אנחנו עובדים עם מכשור מקצועי המשתמש בטכנולוגיית 3DEEP RF כבר שנים רבות – מדובר באחת השיטות היעילות ביותר להפחתת קמטים ולמיצוק העור, תוך נוחות מירבית למטופלים. אנחנו ממליצים עליו לכל מטופלינו שמעוניינים בתוצאות מצוינות באמצעות טיפול ביתי".

ד"ר ניל ס. סדיק (Dr. Neil S. Sadick), רופא עור ומנתח פלסטי מוסמך, אוניברסיטת קורנל, ניו-יורק, ארה"ב.

"NEWA, שעוצמתה מגיעה הודות לאותה טכנולוגיה שבה אנו משתמשים בקליניקה שלנו – 3DEEP RF – היא המכשיר הראשון שמציע הפחתת קמטים בגלי רדיו (RF) בשימוש ביתי, ללא צורך במרשם (OTC), שקיבל את אישור ה-FDA. קל לשימוש, פשוט ונוח – NEWA מעניקה תוצאות יוצאות דופן: מסיר ביעילות ובאופן דרמטי קמטים בפנים וממצק את העור. אנחנו ממליצים עליו בלב שלם למטופלים שלנו".

ד"ר מיכאל ה. גולד ((Dr. Michael H. Gold, רופא עור מוסמך ומנהל קליניקת מרכז גולד (Gold Skin Care Center Clinical)